Intuice, znamení, náhoda

Něco o intuici se dočtete v mém  článku na Sibyla. cz:  http://www.sibyla.cz/dar-predvidani/

Jestli existuje šestý smysl?  Existuje mnoho metod a postupů, jak jej zaručeně mít.  Jsou  různé, jednoduché či složité  a  jiné i drastické.

A jak poznáme, že jej máme ? Věřte tomu, či ne, ale člověk, který není zcela duševně a fyzicky stabilní, v momentě , kdy začne mít pocit, že vidí nebo slyší znamení, je na půli cesty do blázince. Vůbec nezáleží na tom, co vše jste si nastudovali, jak moc jste se snažili na sobě řekněme duchovně pracovat. Jako člověk, který se nechal  vtáhnout do autentické komunikace s neznámými  bytostmi, vám mohu sdělit jediné následovné:  Přistupujte k  celému  tomuto tématu s nadhledem a lehkostí, se zdravou dávkou skepticismu a nenechte se neznámem pohltit.

Setkali jste se již s člověkem, který se bez odvolání na věštbu, horoskop, znamení nebo nepřízeň či přízeň osudu nebyl schopen sám rozhodnout co dál učiní ? Pak vězte, že toto není není projevem duševního zdraví ani duchovního uvědomění, ale cestou bez záměru. Ztráta stability, kterou jinak neseme v sobě samém, ztráta vlastní vůle a záměru jak naložit s vlastním životem, se snadno maskuje za iluzorní stav „ztráty Ega“, o kterém často duchovní lidé hovoří.

Položte si otázku, co vlastně sám chci? Pokud jste se přichytili při tom, že už si vůbec nepokládáte otázku, „ CO CHCI ? “ je to ještě dobré. Zřejmě si kladete otázku „JAK JE TO SPRÁVNĚ ? „. Tyto otázky se na vyšších úrovních poznání docela mění. Některé duchovní školy nemusejí souhlasit, podle magie, je však vědomí svobodné vůle a záměru tím nejdůležitějším, co činí člověka člověkem. Zkusme na to tedy při použití divinačních technik nezapomenout.

Výklad budoucnosti je proto třeba brát jako dobrý zdroj informací, který může být užitečný. Ale také nemusí. Může se dokonce stát manipulativním, nemluvě o falešných předpovědích. To rozhodnutí vychází jen vždy z vás.

Koho se zeptat? Nikdo ve skutečnosti neví, jaká tajemná síla, nebo vlastnost mysli, stojí za výskytem znamení. Jakmile však začnete mít pocit nejistoty a ztráty stability, nerozumíte světu, něco není v pořádku. Duchovní jevy kolem nás by vás neměly mást ani děsit a vůbec ne znepokojovat.

 

 

Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím autorky. 

KONTAKT
CENÍK
AKTUÁLNĚ
KRIZOVÁ INTERVENCE